KANDYDACI - Województwo Mazowieckie 

Do Sejmiku wojewódzkiego:

Mariusz Patey

Okręg nr 1 miejsce 2 na liście Kukiz ’15

Waldemar Wasiewicz

Okręg nr 2 miejsce 1 na liście Kukiz ’15

Paweł Wiktor Komorowski

Okręg nr 2 miejsce 3 na liście Kukiz ’15

Agnieszka Strzembosz

Okręg nr 3 miejsce 2 na liście Kukiz ’15

Beata Bielińska – Jacewicz 

Okręg nr 3 miejsce 7 na liście Kukiz ’15

Tomasz Świtka 

Okręg nr 5 miejsce 2 na liście Kukiz ’15

Piotr Sikora 

Okręg nr 5 miejsce 3 na liście Kukiz ’15

Marian Piłka

Okręg nr 6 miejsce 1 na liście Kukiz ’15

Hubert Pasik 

Okręg nr 6 miejsce 10 na liście Kukiz ’15

Krzysztof Kawęcki 

Okręg nr 7 miejsce 1 na liście Kukiz ’15

Kazimierz Zych 

Okręg nr 7 miejsce 4 na liście Kukiz ’15

Ewa Rowińska

Okręg nr 7 miejsce 10 na liście Kukiz ’15

Do Rady Miasta Radom:

Agnieszka Hołuj

Okręg nr 2 miejsce 2 na liście Kukiz ’15

Piotr Fundowicz

Okręg nr 3 miejsce 1 na liście Kukiz ’15

Grażyna Soja

Okręg nr 4 miejsce 2 na liście Kukiz ’15

Jerzy Skurkiewicz

Okręg nr 5 miejsce 3 na liście Kukiz ’15

Leszek Pożyczka

Okręg nr 5 miejsce 7 na liście Kukiz ’15

Do Rady Miasta st. Warszawa: 

Piotr Nguyen – Van

Okręg nr 1 miejsce 6 na liście Kukiz ’15

(Śródmieście) 

Janusz Wójcik

Okręg nr 2 miejsce 2 na liście Kukiz ’15

(Praga Płd., Rembertów) 

Iwona Kulesza

Okręg nr 2 miejsce 5 na liście Kukiz ’15

 

Radosław Dejter

Okręg nr 3 miejsce 2 na liście Kukiz ’15

(Mokotów) 

Katarzyna Strzembosz

Okręg nr 4 miejsce 2 na liście Kukiz ’15

(Wola) 

Marlena Martyńska

Okręg nr 7 miejsce 3 na liście Kukiz ’15

(Targówek, Wawer, Wesoła) 

Lidia Sankowska – Grabczuk 

Okręg nr 8 miejsce 1 na liście Kukiz ’15

(Ursynów, Wilanów) 

Marcin Kalicki

Okręg nr 8 miejsce 3 na liście Kukiz ’15

(Ursynów, Wilanów) 

Karolina Kawęcka

Okręg nr 9 miejsce 5 na liście Kukiz ’15

(Bemowo, Ursus, Włochy) 

Sławomir Leonard Wojdat

Okręg nr 6 miejsce 2 na liście Kukiz ’15

(Praga Płn., Białołęka) 

Do Rady Dzielnicy Bemowo m.st. Warszawa: 

Cezary Sajdakowski

Okręg nr 1 miejsce 8 na liście Kukiz ’15

Michał Kawęcki

Okręg nr 2 miejsce 1 na liście Kukiz ’15

Dariusz Marceli Wieleba

Okręg nr 3 miejsce 2 na liście Kukiz ’15

Marek Andrzej Iwanowski

Okręg nr 4 miejsce 3 na liście Kukiz ’15

Do Rady Dzielnicy Wola m.st. Warszawa: 

Piotr Wieleba

Okręg nr 1 miejsce 5 na liście Kukiz ’15

Do Rady Dzielnicy Bielany m.st. Warszawa: 

Anna Tarnowska Bartak

Okręg nr 3 miejsce 1 na liście Kukiz ’15

Barbara Wasiewicz

Okręg nr 4 miejsce 4 na liście Kukiz ’15

Lidia Klempis

Okręg nr 4 miejsce 5 na liście Kukiz ’15

Grzegorz Dziedzic

Okręg nr 5 miejsce 1 na liście Kukiz ’15

Do Rady Dzielnicy Żoliborz m.st. Warszawa: 

Marcin Pękal

Okręg nr 1 miejsce 3 na liście Kukiz ’15

Eryk Łażewski

Okręg nr 2 miejsce 1 na liście Kukiz ’15

Robert Dominik Ostafil

Okręg nr 3 miejsce 1 na liście Kukiz ’15

Marek Pękal

Okręg nr 4 miejsce 1 na liście Kukiz ’15

Krystian Sebastian Owczarek

Okręg nr 4 miejsce 2 na liście Kukiz ’15

Do Rady Dzielnicy Mokotów m.st. Warszawa: 

Andrzej Marek Ambroziak

Okręg nr 1 miejsce 6 na liście Kukiz ’15

Krzysztof Urbanowicz

Okręg nr 4 miejsce 5 na liście Kukiz ’15

Wojciech Wełna

Okręg nr 4 miejsce 5 na liście Kukiz ’15

Mariola Brzezińska

Okręg nr 4 miejsce 6 na liście Kukiz ’15

Marian Sroga

Okręg nr 4 miejsce 6 na liście Kukiz ’15

Do Rady Dzielnicy Praga Płn. m.st. Warszawa: 

Łukasz Kwiatkowski

Okręg nr 1 miejsce 2 na liście Kukiz ’15

Małgorzata Wojdat

Okręg nr 2 miejsce 2 na liście Kukiz ’15

Piotr Oleksiak

Okręg nr 2 miejsce 8 na liście Kukiz ’15

Kazimierz Mioduszewski

Okręg nr 3 miejsce 2 na liście Kukiz ’15

Do Rady Dzielnicy Praga Płd. m.st. Warszawa: 

Wojciech Kolarski

Okręg nr 3 miejsce 3 na liście Kukiz ’15

Do Rady Dzielnicy Ursynów m.st. Warszawa: 

Lech Marek Łuczyński

Okręg nr 1 miejsce 1 na liście Kukiz ’15

Jacek Wójcik

Okręg nr 1 miejsce 3 na liście Kukiz ’15

Jan Wawrzyńczyk

Okręg nr 3 miejsce 4 na liście Kukiz ’15

Remigiusz Michał Kamiński

Okręg nr 4 miejsce 3 na liście Kukiz ’15

Aleksandra Katarzyna Szala

Okręg nr 4 miejsce 5 na liście Kukiz ’15

Do Rady Dzielnicy Wilanów m.st. Warszawa:

Andrzej Przybyło

Okręg nr 2 miejsce 6 na liście Kukiz ’15

Małgorzata Sankowska

Okręg nr 3 miejsce 3 na liście Kukiz ’15

Do Rady Dzielnicy Rembertów m.st. Warszawa:

Anna Pazurek

Okręg nr 1 miejsce 7 na liście Rembertów Bezpośrednio

Do Rady Dzielnicy Śródmieście m.st. Warszawa: 

Grzegorz Julian Paczowski

Okręg nr 5 miejsce 3 na liście Kukiz ’15

Do Rady Dzielnicy Białołęka m.st. Warszawa:

Franciszek Józef Jaworski

Okręg nr 5 miejsce 6 na liście Stowarzyszenie Razem dla Białołęki

Do Rady Powiatu Wołomin:

Tomasz Miller 

Okręg nr 1 miejsce 1 na liście Kukiz ’15

Marzena Szymczak

Okręg nr 1 miejsce 2 na liście Kukiz ’15

Piotr Henryk Strzembosz

Okręg nr 2 miejsce 1 na liście Kukiz ’15

Piotr Michał Stefański

Okręg nr 4 miejsce 1 na liście Kukiz ’15

Jan Wiesław Tokarski 

Okręg nr 5 miejsce 2 na liście Kukiz ’15

Do Rady Miasta Ząbki: 

Tomasz Adrian Szymczak

Okręg nr 2 miejsce 1 na liście KWW Wybieram Ząbki

Artur Wałachowski

Okręg nr 3 miejsce 1 na liście KWW Wybieram Ząbki

Na Burmistrza Miasta Ząbki: 

Artur Wałachowski

Komitet Wyborczy Wyborców Wybieram Ząbki

Do Rady Gminy Chotcza: 

Grzegorz Kwiecień 

Okręg nr 11 lista nr 18 KW Prawica Rzeczypospolitej

Na Wójta Gminy Zakrzew: 

Artur Swend

Komitet Wyborczy Prawica Rzeczypospolitej

Do Rady Gminy Zakrzew: 

Jolanta Ewa Tyczyńska

Okręg nr 1 lista nr 17 KW Prawica Rzeczypospolitej

Agnieszka Stanisława Szymańska

Okręg nr 2 lista nr 17 KW Prawica Rzeczypospolitej

Łukasz Bieniek

Okręg nr 4 lista nr 17 KW Prawica Rzeczypospolitej

Mariusz Woźniak

Okręg nr 5 lista nr 17 KW Prawica Rzeczypospolitej

Artur Swend

Okręg nr 10 lista nr 17 KW Prawica Rzeczypospolitej

Mariusz Jacek Rutkowski

Okręg nr 11 lista nr 17 KW Prawica Rzeczypospolitej

Mariusz Odrobiński

Okręg nr 12 lista nr 17 KW Prawica Rzeczypospolitej

Mateusz Jaworski

Okręg nr 13 lista nr 17 KW Prawica Rzeczypospolitej

Michał Marian Kutkiewicz

Okręg nr 14 lista nr 17 KW Prawica Rzeczypospolitej

Do Rady Gminy Jedlnia-Letnisko:

Zbigniew Ćwiklak

Okręg nr 11 lista nr 20 KW Prawica Rzeczypospolitej

Do Rady Powiatu Otwockiego: 

Patryk Leon Sławiński

Okręg nr 1 miejsce 1 na liście Kukiz ’15

Sylwester Grzegorz Bąk

Okręg nr 1 miejsce 2 na liście Kukiz ’15

Katarzyna Puchalska 

Okręg nr 1 miejsce 3 na liście Kukiz ’15

Anna Straczyńska

Okręg nr 1 miejsce 4 na liście Kukiz ’15

Michał Straczyński

Okręg nr 1 miejsce 5 na liście Kukiz ’15

Sylwia Trzaskowska

Okręg nr 2 miejsce 4 na liście Kukiz ’15

Agnieszka Katarzyna Bukowska

Okręg nr 3 miejsce 1 na liście Kukiz ’15

Konrad Hubert Jabłoński

Okręg nr 3 miejsce 3 na liście Kukiz ’15

Jolanta Rogala

Okręg nr 4 miejsce 1 na liście Kukiz ’15

Łukasz Tadeusz Skawiński

Okręg nr 4 miejsce 2 na liście Kukiz ’15

Aby kontynuować przeglądanie strony musisz zaakceptować politykę prywatności. więcej informacji...

Ustawienia plików cookie na tej stronie internetowej są ustawione na "zezwalaj na pliki cookie", aby zapewnić Ci jak najlepsze wrażenia z przeglądania. Jeśli nadal używasz tej witryny bez zmiany ustawień plików cookie lub klikniesz "Akceptuj" poniżej, to wyrażasz na to zgodę.

Zamknij